100x 20mm LED леќа 1W 3W 5W Мрачно Оптички Леќи Со Бело/Црна Леќа Носителот Агол 5 10 25 30 45 60 Степен За LED Светилки DIY

100x 20mm LED леќа 1W 3W 5W Мрачно Оптички Леќи Со Бело/Црна Леќа Носителот Агол 5 10 25 30 45 60 Степен За LED Светилки DIY

Достапно за нарачка
DEN 960.00
Достапност:

100% Сосема Нов, Excellen Квалитетни LED Леќа Meterial : Оптички Одделение ПММА ( Акрилна ), ПРЕДВОДЕНА Леќа Meterial : Тешко Пластика, ABS Оптички Transmittance : 93% Агол Леќа : 5 ° 10 ° 25 ° 30 ° 45 ° 60 ° LED леќа Големина : 20mm*11mm Леќа Носителот Големина : 22mm*13.5 mm Носителот Боја : Бела или Црна
Пакет Содржина :
100pcs LED леќа + 100pcs леќа носителот ( леќа и носителот не го инсталирате заедно)

За производот

Емитуваат Боја:
Бела Носителот, Црна Носителот
Wattage:
5 Degree, 10 Degree, 25 Degree, 30 Degree, 45 Degree, 60 Degree
Тип На Објект:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
QINGYING
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Просечен Живот (часот):
50000 часа
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
Број на LED Чип:
1 buc
Напон:
220V
База Тип:
E27
Зрак Агол(°):
60°
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Обликот:
Круг
Должина:
20mm diameter
Леќа Тип:
мрачно површина
Носителот На Боја:
бела или црна

Избор на клиент