10Pcs 65mm Моден Микс Боја Tassel,Borlas Приврзоци За keychain Одлуки Кожа Tassels За Накит наоди
Новак - 15 %

10Pcs 65mm Моден Микс Боја Tassel,Borlas Приврзоци За keychain Одлуки Кожа Tassels За Накит наоди

Достапно за нарачка
DEN 199.20
DEN 169.00
Достапност:

Наслов : 10 Pcs 65mm Моден Микс Боја Tassel,Borlas Приврзоци За keychain Одлуки Кожа Tassels За Накит наоди
Производи Опис
Објектот Количество 10 Pcs/многу
Точка Бр.
кожа tassels
Објектот Материјали
Бакар+кожа
Главната Боја
Сребро и злато
Објектот Околу Големина
10*65mm
Објектот Форма
Како на слика
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Експрес Кина Пост Воздух Mail Со Следење На Број Бесплатен Превозот
Пакување Детали
Шопинг Процес
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете шопинг метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена, откако ќе плаќање е завршен .
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо yoiur производи е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на delievery.
Ние ќе не вратат на шопинг трошоци за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на вашите ако враќање на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина .Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачите ќе бидат одговорни за таквата штета или изгуби.и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штетата или изгуби.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и клиентите скроени,на готовиот gown може да се разликува од околу 1 инч во одредени мерења.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено,нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно.Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања,можете да не контактирате директно.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на цел или трговија со датотеки, или ни е-мејл.
Yage
E-mail :
Трговија Менаџер : cn1001132730
Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа,ви благодариме
Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата.
Ако сте задоволни со предмети и услуги од uf,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации,Ние ќе ги обезбеди најдобрите solation.

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
кожа
Големина:
65*10mm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
6.5cm
Објектот Должина:
6.5cm
Објектот Тежина:
2g
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
6.5cm

Избор на клиент