Сина Topas Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 22.8 cm, B0924

Сина Topas Хривнија Сребро Шалче над Бакар , 22.8 cm, B0924

Достапно за нарачка
DEN 420.48
Достапност:


Вкупна Должина : 22.8 cm, 23 g,
Главниот камен големина : 14.5 x 10.8 mm
Ве молиме овозможи 60 дена да пристигне
Камења се големи за да огромен
Сите предмети се сосема нови
Фотографијата покажува точната објект ќе биде прима.
Сите предмети се мери целосно, во цм
Приврзоци вклучуваат кауција, обетки вклучуваат куки,
белегзии се мери сите на патот до последната алка,
како и ѓердани.
Продажбата и за Условите
Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Сите производи се квалитетни проверени. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Инаку, договорот е конечна. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот.
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми/прашања/проблеми. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин.
Ние го цениме вашиот Postive Повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор.

За производот

Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
лепак
Обликотшема:
кука
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент