Нови стомак танц носии високи секси млеко свила половината стомак танц панталони за жени стомак танц панталони

Нови стомак танц носии високи секси млеко свила половината стомак танц панталони за жени стомак танц панталони

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


За стомак танц панталони : ткаенини : млеко свила боја : сина,светло сина,роза,црвена,зелена,светло зелена,виолетова,портокалова,жолта Големина : M,L, M : панталони должина : 66cm,половината : 66-88cm,хип : 80-90cm L : должина панталони : 68cm,половината : 70-100cm,хип : 86-98cm број : FM0058
За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди дизајнери кои исто така сакаат да играат толку многу.Досега, имаме привлекува огромен број на корисници купување на нашите носии со својата мода и секси.Брендот е дизајниран во Хонгконг,направени во Шенжен,Кина.Имаме сè за танцување. Можете да обезбеди фотографии или адреси. Ние ќе бидеме во вашиот оператор За услуги 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или ПОПУСТ за вашата следна цел. 3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

За производот

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Ацетат,Памук,Lycra,Модални,Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
FM0058
is_customized:
yes
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
Облека Стил:
пеперутка став
Материјал:
Spandex/rayon/Памук/Полиестер
Танц Стил:
стомакот танцување / латинска
Пол:
жени/девојки/момчиња /мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Големина:
слободни

Избор на клиент