locket хривнија ароматерапијата хривнија чакра хривнија чакра исцелување накит beaded tassel хривнија

locket хривнија ароматерапијата хривнија чакра хривнија чакра исцелување накит beaded tassel хривнија

Достапно за нарачка
DEN 1253.76
Достапност:

: -)
Сите ние имаме наведени бои во акции.
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни. Посетете ја нашата продавница да видите повеќе : Големи Редовни Акции, Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
се водат
Должина:
stretch bracelets fit for most women
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент