F035 G1/2 Проток на Вода Сензор Сала Проток Сензор Switch Проток Метар Flowmeter Вода Контрола Контра DN15 130LМИН

F035 G1/2 Проток на Вода Сензор Сала Проток Сензор Switch Проток Метар Flowmeter Вода Контрола Контра DN15 130LМИН

Достапно за нарачка
DEN 524.16
Достапност:

Answer : ___________________________ Note :
1)забрането е да се Драматично влијание или хемиската ерозија
2)забрането е да се фрли или судир
3)На температура од Медиум не треба да биде повеќе од 120 степени
Опис :
1.Тема : G1/2 DN15
2.Појдовни Жица :
1) Црвена Жица ВО Поврзете на +
2) Жолта Жица НАДВОР Сигнал Излез
3) Црна Жица GND Поврзете се на -
4) Зелена Жица Р Температура Смисла(не Може да вклучуваат)
Фреквенција : F=8.1 П-3
Протокот спектар : 1~30 LМИН
Дозволувајќи им на притисок : 1.75 MPa

За производот

DIY Материјали:
Водовод

Избор на клиент