DCTAL Торонто Град Decal Ознака за земја Панорама на Ѕид Налепници Скица Decals Постер Parede Дома Декор Налепница
Новак - 35 %

DCTAL Торонто Град Decal Ознака за земја Панорама на Ѕид Налепници Скица Decals Постер Parede Дома Декор Налепница

Достапно за нарачка
DEN 1248.00
DEN 811.00
Достапност:

Токио Decal Ознака За Земја Ѕид Налепници Decals Постер Parede Дома Декор Налепница
Драги Пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Стоката е со добар квалитет . И сите големина и боја се во парк. Pls donot се грижите за ништо.
Ѕид Уметност Decorati на Винил Decal Налепница Инсталирате Област : decals можат да се применат на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати, Прозорци, Плакари, Пластични, Метални, Плочки итн. - Без многу напор и трошоци можете да ги красат и стилот на вашиот дом. - Примена decals на трнлив површината ќе биде малку потешко. - Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент. - Ве МОЛИМЕ да направите белешка во Забелешка полето за пораки во врска со ВАШАТА БОЈА на ИЗБОР (можете да најдете бои под сликата на објектот) кога ќе се плаќаат за објект, за СЕКОЈ ОБЈЕКТ Е УНИКАТЕН НЕ МОЖЕ да СЕ НАЈДЕ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ, ТОА Е САМО ЕДНА СОЛИДНА БОЈА, ВТОРАТА БОЈА на ВНАТРЕШНОСТА Е БОЈАТА НА ВАШИОТ ЅИД ТОА се ГЛЕДА на НАЧИНОТ на кој ПОВЕЌЕ КУЛЕР ЖИВ !!! Големина на прикажување на сликата е малку поголема за прикажување цел !!! Инаку бојата прикажани во листата, ќе биде предаден. ако сакате повеќе информации за производот вака ,pls кликнете на сликата како што е подолу.

За производот

боја:
Црна, Златна, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Слива, Небо Сина, Портокалова
Големина:
108x425cm, 53x205m
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Модерна
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Пејзаж
Број На Модел На:
ознака за земја 1026
Бренд Име:
DCTAL
боја:
како боја картичка
is_customized:
yes

Избор на клиент