SMART Minnow Мамка 95mm 30g VMC Кука Тоне Риболов Намамат Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Kunstaas
Новак - 49 %

SMART Minnow Мамка 95mm 30g VMC Кука Тоне Риболов Намамат Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Kunstaas

Достапно за нарачка
DEN 479.04
DEN 244.00
Достапност:


Smart Minnow Мамка 95mm 30g VMC Кука Тоне Риболов Намамат Тешко Мамки Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Kunstaas
Карактеристики :
1. Бренд : Smart
2. Тип : Тешко Ги Намамат Minnow Мамка
3. Боја : 4 Бои како што сликите покажуваат,не може да биде благо боја разлика.
4. Должина : 9.5 cm/парче
5. Тежина : 30g/парче
6. Акција : Тоне
7. Длабочина : Сите Опсег
8. Кука : Франција VMC treble куките
9. Пакет : OPP кутија и вметнете картичката пакетот вклучува :
1 Pc Minnow Мамка
ПАКЕТ

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
8085
Бренд Име:
SMART
Должината На Телото:
95mm
Тежина:
30g
акција:
Тоне
длабочина:
Сите Опсег
Очи:
3d очи
боја:
2 Бои Како Сликата Покажана
Техника:
Франција VMC Treble Кука
кука:
Minnow Мамки
ОЕМ:
Yes

Избор на клиент