Излез Авто Транс Брзина Сензор ОЕМ 42621-39052 Одговара за Hyundai Kia 99 - 12 Transmisson Брзина Сензор К-M
Новак - 20 %

Излез Авто Транс Брзина Сензор ОЕМ 42621-39052 Одговара за Hyundai Kia 99 - 12 Transmisson Брзина Сензор К-M

Достапно за нарачка
DEN 672.00
DEN 538.00
Достапност:

Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. кина пост повеќето потреба 15-60days , Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Превозот Време за Сите објекти ќе биде предаден во рок од 1-4 дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела). Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020 23480-28013 23480-21020 22380-28013 04221-27011 294009-0260 096360-0760 096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020 23480-28013 23480-21020 22380-28013 04221-27011 294009-0260 096360-0760 096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#
294009-0120 294009-0370 23480-31021 23480-31020 23480-28013 23480-21020 22380-28013 04221-27011 294009-0260 096360-0760 096710-0062 096710-00523480-31021 23480-31020 23480-28013 23480-21020 22380-28013 04221-27011 294009-0260 096360-0760 096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120294000-023#294000-0237294000-033#-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-065494000-066#294000-066294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-095#
. За повеќе прашања во врска со превозот, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред купување.
Гаранција за квалитет 1year!
тестирани пред да брод!
висок квалитет на делови!
comfirm сликата и oem број пред да го купите !!
Излез Авто Транс Брзина Сензор ОЕМ 42621-39052 Одговара за Hyundai Kia 99 - 12 Transmisson Брзина Сензор
за :
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно . Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба. Враќање / Поврат Не се Вклучени Испорака такси нема да бидат вратени. Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани. Гаранција Гаранција : 1 година само за нови Делови и да не ги КОРИСТИ Клиент на Задоволително ниво Забелешка : не се двоумете да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници) Услови & Состојба На објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни. Превозот Метод на Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина пост serivce за слободен ако сакате превозот со друга компанија, ве молиме контактирајте со нас, и Ние може да означува било кој пакет како подарок ,со ниска вредност за да се намали увозот на данок за вас, како е можно како што може да. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Ние сме тука и да се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Во никој случај не е Превозот, Манипулативните & Осигурување вратени. Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.

За производот

Бренд Име:
J&R
Тип На Објект:
Воздухот Дози

Избор на клиент