HENGSHENG Луксузни Накит Поставите Природен Бисер Накит, Булчински Свадба Накит Сет 3 Боја Ѓердан Обетки и Прстен
Новак - 50 %

HENGSHENG Луксузни Накит Поставите Природен Бисер Накит, Булчински Свадба Накит Сет 3 Боја Ѓердан Обетки и Прстен

Достапно за нарачка
DEN 1823.04
DEN 912.00
Достапност:


За производот

Метална боја:
бел бисер, црниот бисер, злато бисер, розова бисер, виолетова бисер
Бренд Име:
HENGSHENG
Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Повод:
Годишнина
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердани и Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
cpset032
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
бисер големина:
8-9mm,10-11mm
бисер површина:
чиста,силна светлина
бисер боја:
Бела,Виолетова,Розова
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
100% Природните Слатководни Бисери
Пакет:
OPP Вреќа Со Подарок Кутија

Избор на клиент