свила ткаенини постер печатење (рамка достапни)природата уметнички дела куче птица лов на снег 157PFJ за домашна декорација декор ѕид уметност
Новак - 44 %

свила ткаенини постер печатење (рамка достапни)природата уметнички дела куче птица лов на снег 157PFJ за домашна декорација декор

Достапно за нарачка
DEN 575.04
DEN 322.00
Достапност:


За производот

Големина (Инчен):
30cmx45cm, 50cmx75cm, 60cmx90cm, 80cmx120cm
боја:
Формулиран, Врамени DIY
Бренд Име:
XMHMJ ОРКЕСТАРОТ
Тип:
Постер
Предмети:
Пејзаж
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Рамка:
Yes
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Врамени(DIY) или Формулиран

Избор на клиент