Трговија на големо Нерегуларни Чакал Форма 5-8 mm Природни Црна Мачка Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан Влакно 34
Новак - 26 %

Трговија на големо Нерегуларни Чакал Форма 5-8 mm Природни Црна Мачка Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан Влакно

Достапно за нарачка
DEN 176.16
DEN 131.00
Достапност:


оваа цена е за 1strand на мушка цена на Големо Нерегуларни Чакал Форма 5-8 mm Природни Црна Мачка Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан Влакно 34" влакно должина околу 87cm/ 34" 1"=2.54 см дијаметар : приближно 5-8мм Материјал : природата камен Боја : Погледнете фотографии Количина : околу 200-220pcs Забелешка :
Објектот должина од таму ќе биде 1cm разлика, ве Молиме да се разбере
Ако објектот боја е multicolor, Секое лежиште ќе биде малку поинаква боја
Ако објектот формата се Неправилни , Секое лежиште ќе биде малку поинаква форма
1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7.САД Може да се испраќаат преку e-пакет
2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно .
3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.
4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете.
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др. Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа

За производот

Објектот Дијаметар:
5 to 8 mm
Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Објектот Форма:
Блескава Форма
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
чакал форма монистра
Објектот Тежина:
60-80g
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како се покаже слика
Материјал:
Камен
должина на влакно:
за 87cm
Тежина:
80g
Големина:
Околу 5-8мм
Обликот:
неправилни чакал форма
Употреба:
за изработка на накит
Примена:
Diy Хривнија Ѓердан
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 1mm
Надворешниот Дијаметар:
5-8mm

Избор на клиент