(Wecus) Новина мода балон ѕид светилки,бебе деца соба светлата,350mm балкон ноќни трпезарија бања осветлување светилки
Новак - 28 %

(Wecus) Новина мода балон ѕид светилки,бебе деца соба светлата,350mm балкон ноќни трпезарија бања осветлување светилки

Достапно за нарачка
DEN 2010.72
DEN 1448.00
Достапност:

Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации., специфични причини и др. Купувачот мора да ни обезбеди следење на Никој.
* Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши; * Ние сме со цел да им понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу важен за нас и на други купувачи. Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина; * Ние ќе ги искористиме фини материјали за пакување; ние нема да бидат одговорни за прекината или да се прекине за време на транспортот;
* Сите се врати ставки мора да биде преполна со сите компоненти и додатоци се вклучени.
Ве молиме плаќаат подолу детали :
1. Ако не сте добиле вашата пратка за долго време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
ние, исто така, имаат големина D300mm,D350mm,
ако треба,ве молиме контактирајте со нас
Примена :
Blackground ѕид, Спална соба, Бања, Дневна Соба,студија, Бар, спална соба,дневна соба,детето 's соба,балкон,учење и сл
Таванот тип? Кликнете подолу на сликата!!!
* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност; * ве Молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебно место), * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот начин на плаќање; * Налози обработени навремено по плаќање проверка од страна на ЗАЧУВАМ;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ве молиме контактирајте со нас.;
* Кога ќе добиете предмети потребни како погоре.
* Имаме гаранција Забелешка за некои предмети; * По примените, ќе има 7 дена (освен празници) за да контактирате со нас за да се потврди врати се, и од 3 дена да се вратат по што и двајцата сме потврди; * За да нема причини да се врати и враќање, товарни и екстра такса ќе биде на купувачите сметка;
* За неисправни причина или погрешни производи, ве молиме да ни испратите слика, специфична причина, Ред Бр.Данок : Ние нема да плаќаат за секое увезени данок за купувачите. Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши.
(Wecus) Новина мода балон ѕид светилки,бебе деца соба светлата,350mm балкон ноќни трпезарија бања осветлување светилки
Wecus 100% Сосема Нов
Спецификација :
1, Напон : AC85-220 V
2, Извор На Светлина : E27 Не Се Вклучени
3, Монтирани Метод : Монтира На Ѕид
4, Материјал : Метал+Acryl
5, Абажур Боја : бела/зелена/жолта/портокал/црвена
6, Телото : Како На Сликата
7, Големина : D350mm
Ние, исто така, имаат 250mm,300мм, pls контактирате доколку ви треба.Со оглед на безбедно испорака, некои од светилки не се целосно состави.

За производот

Абажур Боја:
Бела, Зелена, Црвена, Жолта, Портокалова
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Кујна,Бања,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Напон:
220V,110V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Боја На Каросеријата:
Црвена,Зелена,Бела,Портокалова,Жолта
Материјал:
acryl
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
2 година
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Карактеристики:
ballon ѕид светилка
Техника:
обложено
Бренд Име:
wecus
Осветлување Област:
5-10square метри
Тело Материјал:
ABS
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
боја на ѕидот светлина
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
кабелот се префрлите
Име:
ѕидот светилка,ѕид sconce, ѕид осветлување

Избор на клиент