Рачно ткаени calfskin јаже, риба коска нараквица, прекрасна Гроздобер девојка Хривнија должина 18-19cm B049

Рачно ткаени calfskin јаже, риба коска нараквица, прекрасна Гроздобер девојка Хривнија должина 18-19cm B049

Достапно за нарачка
DEN 191.52
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B049
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Затворач Тип:
Бисер-clasps
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
SHUANGSHENG
Функција:
красат

Избор на клиент