Децата Облека Поставен Девојка Ленти Лакови Облека Сет за Бебе Девојки Лак На блуза+Шарени Leggings Одговараат на Есен Зима Облека
Новак - 18 %

Децата Облека Поставен Девојка Ленти Лакови Облека Сет за Бебе Девојки Лак На блуза+Шарени Leggings Одговараат на Есен Зима Облека

Достапно за нарачка
DEN 576.00
DEN 472.00
Достапност:

100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Памук Боја : Сина, Розова Големина : Одговара За 100-140cm Дете / НАС : 5/7/9/11/13 Пакет Тежина : (Приближно) 176-241 g 1 Инч=2.54 см

За производот

Дете НИ Големина:
3T, 4, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Чанг слатка
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Никој

Избор на клиент