BDM РАМКА Со Адаптери Поставите Работи за BDM100 MPPS Kess V2 и Ktag ЕКИ Програмер Бесплатен Превозот

BDM РАМКА Со Адаптери Поставите Работи за BDM100 MPPS Kess V2 и Ktag ЕКИ Програмер Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 1574.40
Достапност:


BDM РАМКА со Адаптери Поставете ги Собере Оригиналните FGTECH
BDM РАМКА со Адаптери Постави направени од hight квалитет Plexiglass ,може да се користи на BDM100 програмер , CMD,ИТН. ) Пакет, Вклучувајќи :
1pc x BDM рамка
1pc x БО SCH адаптер
1pc x SIE MENS адаптер
1pc x ДЕ LPHI адаптер
1pc x MA RELLI адаптер
Со Производот :
BDM100 Програмер :
Kess V2 Програмер :
Ktag Програмер :
Fgtech V54 Програмер :
Скенирање нашите QR Код, направи цел насекаде и во секое време, преку мобилен телефон
1.Ние можеме да брод на сите земји низ светот. Обработка на време : 1-2 работни дена по уплатата примена.
2.Ние ќе го испрати од сингапур Пост,EMS,DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ .и така натаму ,превозот метод одлучат со што производите и квалитет ќе нареди.
3. Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку DHL Fedex ПРОЗОРЦИ и ЕМС,10-60 дена преку сингапур ПОСТ воздухопловната да се во светот.
Answer : ___________________________ Note : Превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и дестинација на царинската управа.
Време На Испорака :
1.Сите предмети се испраќаат се сосема нови.
2.Сите предмети ќе бидат Testeded во РЕД пред да се испрати.
3.Сите предмети ќе се спакувани со воздушни меури во плик или картон.
4. Ако имате било какви квалитет проблем,ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се потрудиме да slove тоа побрзо.Ве молиме НЕ се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove проблем.
5. Сите предмети имаат Една година бесплатен gurantee и бесплатна поправка ,НО купувачот треба плати превозот на трошоците за поправка .
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат назад од денот таа е примена .Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета КОРИСТИ и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ.
2.Објектот се врати, МОРА да СЕ во оригинално пакување,и МОРА да се обезбеди ни пратите број, специфична причина за враќање,и цел numbder .
3.Ние ќе целосна наплата тебе ,на приемот на објектот во првобитната состојба и сите компоненти и сите додатоци се вклучени . По ДВЕТЕ на Продавачот и купувачот се откажал трансакција или спор од aliexpress
4.Превозот цена ќе се носат од страна на двете продавачот и купувачот на половина .
Ние ќе бидеме онлајн :
8 : 30 a.м до 9 : 00 стр.м GMT+8 (Пон~сабота)

За производот

Верзија На Софтвер:
bdm рамка
моќност:
3w
Име На Модел:
bdm рамка
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал Тип:
метал и пластика
Објектот Должина:
27inch
Напон:
12v/24v
Бренд Име:
cwobdii
Хардвер Верзија:
bdm рамка
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Објектот Ширина:
21inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Електронски:
No
Тип Име:
bdm рамка
Бесплатен превозот :
Yes
цена:
најдобра цена
квалитет:
најдобар квалитет
Бесплатни Гаранција:
1 година
време на испорака:
Во рок од 2 работни дена

Избор на клиент