Atreus Автомобил Стил 1pcs Заштита на Вратот 4/8 топки Масажа Перници За Lexus RX NX ГШ CT200H GS300 RX350 RX300 Suzuki Swift Гранд
Новак - 30 %

Atreus Автомобил Стил 1pcs Заштита на Вратот 4/8 топки Масажа Перници За Lexus RX NX ГШ CT200H GS300 RX350 RX300 Suzuki Swift

Достапно за нарачка
DEN 1920.00
DEN 1344.00
Достапност:


Atreus Автомобил Телефон Носителот Анти Лизга Мат Налепница За Audi A3 A4 B6 Б8 B7 Б5 A6 C5 C6 П5 А5 Q7 TT А1 S3 S4 S5 S6 S8 Додатоци ( одговара на сите мобилен телефон )
Карактеристики :
1. 4/ 8soft, еластичен масажа на главата со вграден - во греење и kneading8
2. Масажа на глава може да се направи во режија насока на стрелките на часовникот или спротивно-стрелките на часовникот
3. Изградена-во текот-греење превентивен механизам
4. Дизајниран за масажа на акупунктурата поени во вратот
5. Преносни и лесен за ракување
6. Разни надворешен дизајн можете да изберете од
7.12 V DC напојување го прави безбедно во дом или автомобил
8. Автоматски тајмер : автоматски сили надолу по секој циклус (15 минути)
9. Автоматски пренос насока на стрелките на часовникот и Спротивно од стрелките на часовникот (1 минута)
Функција :
Забрзување на мускулите обновување
• Олеснување на болката во мускулите
• Намалување на отчукувањата на срцето
• Зголемување на флексибилност
• Подобрување на циркулацијата
• Се промовира подобар сон
Технички Детали
Шел : 85% Полиестер 15% Spandex
Фил : 100% ЕВА материјал
Заштита : се исчисти само со мека четка
Тежина : 1.6 kg Големина : 36x20x13cm
Пакет Се Вклучени :
1 buc massager
1 buc автомобил адаптер
1 buc адаптер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Купувачи Можеби ќе Треба да го плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
DDAMZT
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
На Тоа Етикетата
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Бренд Име:
Atreus
Налепница Сместување:
Внатрешна
категорија:
Висока Јачина Анти Нула Филм
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Pu
Објектот Должина:
13cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Ширина:
1cm

Избор на клиент