Смена алатка за Промена Скрати Зглоб Види Сребрена Метал Pin

Смена алатка за Промена Скрати Зглоб Види Сребрена Метал Pin

Достапно за нарачка
DEN 148.32
Достапност:


Тоа е нова врска смена за нараквица корекција види бенд За повеќето види ремени (изводливо големина до 30 mm широк) Дизајн на Пресврт, тоа е лесно да се отстрани или да додадете линкови до вашиот види рака. Прилагодливи база за да се прилагоди на дебелината на различни бенд 3 дополнителни pins It е нов линк смена за нараквица корекција види бенд
За повеќето види ремени (изводливо големина до 30 mm широк)
Дизајн на Пресврт, тоа е лесно да се отстрани или да додадете линкови до вашиот види рака.
Прилагодливи база за да се прилагоди на дебелината на различни бенд
3 дополнителни иглички
Опис :
Компактен и пренослив
Лесно да ги менувате вашите види дома без гребење на бендот.
Пакетот содржи :
1 X види бенд Смена (со 3-pin дополнителна)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
боја:
Сребро.
Тип:
Алатки
Објектот Тежина:
0.02kg
Број На Модел На:
нови пристигнување
Бренд Име:
GERRYDA

Избор на клиент