MOTOWOLF 4x Универзален Мотор LED Килибар Светилка Задните Пак Сигнал Кочница светла Индикатори
Новак - 9 %

MOTOWOLF 4x Универзален Мотор LED Килибар Светилка Задните Пак Сигнал Кочница светла Индикатори

Достапно за нарачка
DEN 906.24
DEN 825.00
Достапност:


4x Универзален Мотор LED Килибар Светилка Задните Пак Сигнал Кочница светла Индикатори
Карактеристики :
100% сосема нов
Долготрајни, ниска потрошувачка на енергија, заштеда на енергија.
Универзална собере сите на мотоцикл.
12 V за DC напојување.
Кога светлата се 4 жици, може да се користи на Задната страна пак сигнал светлина Кочница светла
Pls проверка на гром големина befor се купи .
Топ платно големина : одговара најмногу на модели со 8мм болт
Спецификација :
Тип : Мотоцикл Интегрирани пак сигнал светлина
Материјал : Пластика
Објектот Боја : Црна
Светилка За На Екран : Smoky
Светла Боја : Жолто (претвори светлина) / Црвена(Кочница светла)
Напон : DC 12 V
Конекции : 4 жици, Црна за негативни, Жолта Пак Јачина на Светлина,
Црвено/Сино Кочница светла(Црвена жица повеќе светла што сини жица)
Жица Должина : Околу 28cm
Светилка Димензии (Дијаметар) : 3.5 см
Вкупно Димензии (должина x ширина x длабочина) : 7.6 x 5.7 х 3.5 см
Инсталирање на навој дијаметар : 8mm
Пакет :
4 x Мотоцикл пак сигнал Светлина
88888
Плаќање
1.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Испорака детали
1.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
2.Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка без данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Услови за продажба
1.Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.
2.Ако не примите објект во закажаното време, или не сте saisfied со она што сте го добиле, ве молиме љубезно се вратам на нас за решение.
3.Ако примите неисправни предмети (што ретко се случи), ние или ќе наплата или да испратите замена. Во овој случај, слики кои јасно може да се покаже на овој проблем се ПОТРЕБНИ. Ние сигурно ќе им се помогне со проблемот и да ви даде задоволителен одговор. Без комуникација , ве МОЛИМЕ :
* НЕ отворајте било спор;
* НЕ оставајте било неутрален или негативен фидбек;
Контактирајте со нас
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што се реши проблемот и да се направи сте задоволни! 2.Ако го оставите ни било неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас ,ние не ќе ги следи за да го реши секој проблем за вас.

За производот

Бренд Име:
RPMMOTOR
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина

Избор на клиент