Нови Пристигнување Зголеми Форма на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Сапун Чоколадо Габи Печење Алатка Фондан Алатки
Новак - 20 %

Нови Пристигнување Зголеми Форма на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Сапун Чоколадо Габи Печење

Достапно за нарачка
DEN 207.36
DEN 166.00
Достапност:


Нови Пристигнување Зголеми Форма на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3 D Храна Одделение Сапун Чоколадо Габи Печење Алатка Кујнски Алатки
Големина : 14x3x1cm/5.6x1.2x0.4inch
Боја : Случајно испорака
Лесна употреба и чистење
Нето тежина : Околу 47g
Пакет содржи : 1x Мувла
Карактеристики на производот :
1 : 100% за Храна одделение силиконски
2 : Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски,низок јаглерод, може да се рециклира
3 : едноставни и корисни, Healthfulness,природни antibackerial,Висока јачина мекост,отпорен на корозија и Адаптибилност
4 : Не е лесно да се оштети,Не попуштат,Отпорност на екстремни температура , -40°C 230 °C,( -40°F446°F)
5 : s afety ,Не-токсични, Без мирис , Загрева рамномерно
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 2-3мм грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам дека се разбираме.
Ние обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 3-5 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 5-7days да Азија,Јужна Америка и Африка.
Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот. Ние се заблагодарам и да ви даде подобра услуга следниот пат. Ако не се задоволи со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да остават негативни повратни информации, ние ќе ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро.
A. Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена;ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Б. за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
В. ве Молиме бидете објектот остане оригинална состојба,Ако тоа не се?т одговара на вас, ние само го прифати не се оштетени објекти. Г. ве Молам, кога ќе се вратите на стоки кажете ни прв,а ќе се врати EMS,тогаш ние може да го реши тоа брзо!
Драг пријател, ние обично се намали цената на фактурата за да се избегне данок, нормално,сад не е проблем,но за некои земја,тоа е малку тешко, како што се канада, ако има некои даночни обвинет од страна влада, клиентот треба да биде одговорно за даночната( околу $10-$20), ви благодариме!

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Роуз Форма На Силиконски Калап
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
flowerherd
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Избор на клиент