Бела Најлон Вратата Круг главата Заклучување Род Клип Страна Fastener Клипови (30pcs)
Новак - 5 %

Бела Најлон Вратата Круг главата Заклучување Род Клип Страна Fastener Клипови (30pcs)

Достапно за нарачка
DEN 192.00
DEN 182.00
Достапност:


Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот
1).
Ова е Не-ОЕМ производи, додатоци само!
Карактеристики :
Висок квалитет, лесно се инсталира, трајни
Совршен за да се заменат истрошени, оштетен или скршен клипови
Завртка Grommet Клип Орев Fastener Автомобил Решетката светлата табла
Пластични Орев Grommet Retainer Клип
Авто Fastener Задржување На Клипот
Вратата Круг главата Заклучување Род Клип Пластични Клипови Fastener
Автоматско Заклучување На Вратата Род Клип Страна Fastener Задржување На Клипот
Спецификација :
• Состојба : Нова
• Материјал : Пластика
• Големина : Прибл. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. (Температурата на работа : -10-45 степени)
Цели : 1) : се користи во автомобилската на врати, прозорци, багажникот, предната маска за внатрешни работи седишта, со фиксна.
Тие може да се користи на автобуси, возови, авиони, камиони, автомобили.
Глава Дијаметар : 4. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Превозот цена и Време во транзит : Кликнете на "Превозот Време и Цена" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали.
Автомобилот е добар додаток, најчесто се користи за монтирање страна здолништа, браници и други украси. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Едноставен и лесен. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.9 mm
Матични Должина : 7. Најчесто, обработка на време може да биде од 2 до 7 работни дена.
Овие клипови се погодни за цврсто се држи нешто во добра 9mm дијаметар дупка.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).5 mm
Се вклопува Во 7.
Ние сме биле наградени со импресивен раст.
Опис :
Овие занитвам сврзувачки елементи се изработени од пластични материјали, погоден за автомобил употреба. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување. Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) : механички индустриски делови линкови и фиксно. Ви благодариме!
. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
3) : линкови до други видови на одборот и фиксна со
Употреба : еден клик, само го користите прстите за да се заврши работата.5 mm Дупка
Задржување На Клипот
Перформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор.
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2013 година.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

За производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
0.49cm
Бренд Име:
LI KE MI
Име На Модел:
326-8
Објектот Ширина:
0.25cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
0.75cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Најлон
боја:
Бела
Состојба:
Бренд Нови
Температурата На Работа:
-10-45 степени
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
MOQ:
30pcs/многу

Избор на клиент