MTO focusable 650nm 50mW црвена линија ласерски инфраред означување уред со адаптер и headsink

MTO focusable 650nm 50mW црвена линија ласерски инфраред означување уред со адаптер и headsink

Достапно за нарачка
DEN 1816.80
Достапност:

Бранова должина : 648n M Излезна моќност : 50m W напон : 5 V Оперативни Струја : 50m A Ласерски зрак : линија Структура : Фокус главата + K9 оптички дел на линија леќа Материјал : Авијација Алуминиум температурата на работа : ± 50 степен Работен век : 8000 часа Димензии : 16mm * 68mm Focusable : Да Најдобри работни растојание : 3 метри За овој стил ласерски тоа може да се работи долго време. Напомена : Не-irradiated око

За производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
650ml-50-1668USHD
Бренд Име:
П-BAIHE
Повод:
Домашна Забава
Стил:
Мини

Избор на клиент