Прекрасен Класичен Западен стил рачно изработени Монистра и Кристали Свадба Коса Чешел Свадба Коса чешел Косата додатоци Пратилки
Новак - 15 %

Прекрасен Класичен Западен стил рачно изработени Монистра и Кристали Свадба Коса Чешел Свадба Коса чешел Косата додатоци Пратилки

Достапно за нарачка
DEN 575.52
DEN 489.00
Достапност:


Прекрасен Класичен Западен стил рачно изработени Монистра и Кристали Свадба Коса Чешел Свадба Коса чешел Косата додатоци Пратилки
Материјал : Цинк легура,Rhinestones,Предиво Цвет,Бисери
Димензии : 8cm*8cm
Прилики : Секојдневна употреба,Свадба,забава,Ангажираност,Фото

За производот

Метална боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
SL-HC0042
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
SLBRIDAL
Тип:
Косата Чешли
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер

Избор на клиент