Види случај настроената види алатки види алатки види додатоци им била заклучена watchcase

Види случај настроената види алатки види алатки види додатоци им била заклучена watchcase

Достапно за нарачка
DEN 162.72
Достапност:


прилагодливи основна плоча за да ја прилагодите часовникот совршено и пенкало tp смена со вртење на рачката на Високо-квалитетни сет за поправка или скратени за да се види ремени изработени од метал. прилагодливи основна плоча за да ја прилагодите часовникот совршено и пенкало tp смена со вртење на рачката
Висок-квалитет сет за поправка или скратени за да се види ремени изработени од метал.
Тркалезна глава,Рамна глава(Случаен Испрати)
вклучува : 1 x Види Случај Настроената
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
боја:
Сребро.
Тип:
Алатки
Објектот Тежина:
0.02kg
Број На Модел На:
нови пристигнување
Бренд Име:
GERRYDA

Избор на клиент