Авто Анти-гребнатини Инструмент-табла Табла Метар GPS Екран Заштитник Филм Налепница Одговара За Мерцедес-Бенц GLA200 GLA220
Новак - 5 %

Авто Анти-гребнатини Инструмент-табла Табла Метар GPS Екран Заштитник Филм Налепница Одговара За Мерцедес-Бенц GLA200 GLA220

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 273.00
Достапност:


100% Сосема Нов и Добар Квалитет
Fitment : Одговара За Бенц GLA200 GLA220 GLA260
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум. Чистење на површината : се исчисти површината на Инсталација области за да се осигурате дека таа е чиста и без масло,
маснотии и восок и така натаму. Најдете локација : одредување на точната локација на скратува и калибрира позиција,пред отстранете ја заштитната фолија на производи.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна. ЗАБЕЛЕШКА : Не се изложуваат на поголем прашина во рок од 24 часа, а не за перење во рок од 24 часа,така што може да биде најдобриот бонд сила. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Сите трошоците за превозот се неповратни. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку. Предлози : со Користење на полесни или топла фен за малку топлина на селотејп на производи да се Зголеми stickiness. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ставете производи : отстраните некоја заштитна фолија на производите,местото на производот на точната позиција прецизно и внимателно,притиснете цврсто да се обезбеди добра адхезија.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Пакетот вклучува : Еден сет (Како на сликата покажува)
1.(Сите лепливи ленти погодени од времето на температурата)
Ако не сте сигурни да имаат добро направено од себе, ние укажуваат на тоа дека треба да побара од искусни луѓе или техничари да ви помогне,или контактирајте го продавачот за помош.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

За производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Ширина:
00inch
Година:
сите
Објектот Тежина:
0.04kg
Објектот Должина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Име На Модел:
GPS001
Објектот Висина:
00inch
Одговара за:
Мерцедес-Бенц GLA200 GLA220

Избор на клиент