Сет на 22pcs Жолта Тематските Партија Украси Собата Свадба Материјали деца Бебе Туш Роденден Дома Декоративни Цвеќиња

Сет на 22pcs Жолта Тематските Партија Украси Собата Свадба Материјали деца Бебе Туш Роденден Дома Декоративни Цвеќиња

Достапно за нарачка
DEN 630.24
Достапност:

-14.80 /торба торба торба -14.80 /торба
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : хартија
Големина : 8"/12"/15"/16"
Боја : жолта/беж/портокалова/бела
поставено : 22pcs

За производот

Број На Модел На:
GS0156-Т-Y
is_customized:
Yes
Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Децата Ден,Назад На Училиште,Земјата Ден,денот на Благодарноста,Божиќ,Свадба,Велигден,Дипломирањето,Нова Година,ноќ на Вештерките,Годишнина,Денот на Вљубените,Партија,Кинеската Нова Година

Избор на клиент