Flexsteel 32 Сечилото Метрички SAE Вентил Господар Feeler Thinkness Мерач за Полнење 0.02-1.00 mm Дебелина Поставите Мерење & Мерни Алатки
Новак - 30 %

Flexsteel 32 Сечилото Метрички SAE Вентил Господар Feeler Thinkness Мерач за Полнење 0.02-1.00 mm Дебелина Поставите Мерење &

Достапно за нарачка
DEN 444.96
DEN 312.00
Достапност:


Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи :
Flexsteel 32 Сечилото Метрички Господар Feeler Thinkness Мерач за Полнење 0.02-1.00 mm Мелодија До Дебелина Поставите Мерење & Мерни Алатки
Опис :
На Flexsteel 32 Парче Сечилото Господар Feeler Мерач Мерење Алатка се користи за прецизни јазот мерења. Употреба на гитари, мотори, и сето она помеѓу. Изградени со 32 калено челик листови кои се движат од 0.015 во 0.035 инчи и 0.04 да 0.88 мм и може да бидат поставени за да се постигне зголемување на јазот мерења. Ножеви се обврзани во рамките на сечилото заштитник за да се спречи загуба на индивидуални ножеви. Дизајниран со палецот рецка за лесен избор, лесно се користи и лесно се врати. Доаѓа обложени во luboil да се заштити feeler мерач од спротивставувајќи и корозија за мерење дека е верен на етикетата. Метрички големини : 0.04, 0.05, 0.06, 0.08, 0.10, 0.13, 0.15, 0.18, 0.20, 0.23, 0.25, 0.28, 0.30, 0.33, 0.35, 0.38, 0.40, 0.43, 0.45, 0.48, 0.50, 0.53, 0.55, 0.58, 0.60, 0.63, 0.65, 0.70, 0.75, 0.80, 0.88 мм Инчен големини : .0015, .002, .0025, .004, .005, .006, .007, .008, .009, .010, .011, .012, .013, .014, .0.15, .016, .017, .018, .019, .020, .021, .022, .023, .024, .025, .026, .028, .030, и, .035 инчен
Флексибилна Алатка, Флексибилни Живот
Flexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот. Наша цел е да понудат добар квалитет на производи со многу повеќе конкурентна цена и најдобра услуга како професионална агенција. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат клиенти барања и извори на најсоодветен производи за нив .
Нашата Компанија Се Покаже

За производот

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
flexsteel
Број На Модел На:
a213
Парчиња:
32 ножеви
Пакување:
пластична кеса

Избор на клиент