Висок квалитет на Opc Тапан Компатибилен за Остри AR450 AR350 AR455 420U 3511 4511

Висок квалитет на Opc Тапан Компатибилен за Остри AR450 AR350 AR455 420U 3511 4511

Достапно за нарачка
DEN 1680.00
Достапност:


започнете
крајот
Висок квалитет на Opc Тапан Компатибилен за Остри AR450 AR350 AR455 420 U 3511 4511
Ако имате потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас.
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
Ако ви треба со други express,ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

За производот

Тип:
opc тапан
Компатибилен Бренд:
ОСТАР
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Број На Модел На:
AR350
Функција:
Компатибилен

Избор на клиент