кошарка cheetah маскота костим леопард обичај цртан лик cosply возрасни големина карневал костим SW3069
Новак - 5 %

кошарка cheetah маскота костим леопард обичај цртан лик cosply возрасни големина карневал костим SW3069

Достапно за нарачка
DEN 13200.00
DEN 12540.00
Достапност:

АПЛИКАЦИИ : 1) Шопинг улица/Бизнис Улица, детски игралишта, пешачки улица, свадба, прослава, паркови(за групни фотографии со туристи), итн 2) Различни стока за продажба изложба, изложби, итн 3) Претпријатија, трговски центар рекламирање/пропаганда, промоции, итн 4) Места на Приеми/Забава, забавни паркови пропаганда, итн 5) Големи партии, роденден партии, практикување/отворањето прослави, спортски натпревар, свадбена церемонија, Карневал страни, итн 6) во детските Градинки и во општествено корисни активности, итн Уникатен Дизајн : Каска материјал : Полиетилен, што е сосема различно од картон материјал или пена материјал дека поголемиот дел од костимот кацигата се направени. Повратните информации Политика, Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Песна испорака користење на уникатни следење на број по превозот веб-страницата на друштвото. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Плаќање : Alipay приоритетни. Политика На Враќање 1. EMS е наш основен превозот избор. ( дневник на aliexpress. Зачувам само бара да брод на. Осигурување е задолжително. зелена производ, безопасни за човечкото тело (тоа може да се мијат со вода или хемиско чистење) Глава со EPE материјал. Тежина : Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. Ви благодариме за вашето разбирање. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Гаранција & Осигурување : Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Спецификација : S (158 см-168 цм)- 5'2" до 5'5", M (169 см-180 цм)- 5'6" да 5'9", L (181 цм-190 цм)- 5'10" до 6'3", XL (191 см-200 cm)- 6'3" 6'7", Нарачана (Plz ги споделите со нас) Материјал : Тоа е направен од висок квалитет на краток кадифен, долгиот кадифен.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам е брз, безбеден и лесен за употреба! За Купувачите : за Плаќање само ќе биде објавен на добавувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. Дишат и визија : Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. И костимот е инсталиран со пластични нето-форма капак кој се користи за спречување на прашина и други работи. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Услуги на клиентите : ве Молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Запад Унија прифатени. Заштита : Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Polyethersulfone
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Избор на клиент