Бесплатен Превозот, Брод Мотор Убие Престане да се Префрлите и Безбедноста Tether Lanyard за YM / HD / Tohatsu outboard моторни делови
Новак - 10 %

Бесплатен Превозот, Брод Мотор Убие Престане да се Префрлите и Безбедноста Tether Lanyard за YM / HD / Tohatsu outboard моторни

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 432.00
Достапност:


Брод Мотор Убие Престане да се Префрлите и Безбедноста Tether Lanyard за Јамаха / Tohatsu Outboard Моторни Делови
1.Описи :
(1)Овој дел е моторот престане да се префрлите и безбедност lanyard се соберат заедно .
(2) Clip-за стил
(3)Должината на безбедноста lanyard (црвено еден) : 150cm .
(4)се Користи за да се отсече моќ/палење на outboard моторот .
2. Апликации :
Одговара и да го замени сите Јамаха /Хонда /Tohatsu Outboard motors и сите кинески брендови на outboards (Parsun,Hidea,Yamabisi ,Hangkai,Powertec) .тоа може да се користи на двата 2 мозочен удар и 4 Удар модели .
Сите резервни делови се нови и достапни во парк !
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување !
За било истрага или трговија на големо бизнис ,PLS,се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !
_______________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .Ве молиме да се забележи на времето за испорака пред вашето место на цел.
(2) Ако сакате побрзо испорака испраќаат од Експрес ,како што курирската служба DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,ве Молиме да ни оставите порака,ние ќе се направи специјална понуда која според својата цел.
(3) ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

За производот

Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
Вид На Гориво:
Бензин
Моторот Позиција:
Outboard

Избор на клиент