2 поставете 55*88cm Ѕид Принцези Налепници За Детска Соба снежана Decals Уметност Ѕид Брус Декорација Дете Позадина
Новак - 20 %

2 поставете 55*88cm Ѕид Принцези Налепници За Детска Соба снежана Decals Уметност Ѕид Брус Декорација Дете Позадина

Достапно за нарачка
DEN 850.56
DEN 681.00
Достапност:


големина : 55x88cm
Пред pasting, бидете сигурни дека површина на лепење позиција е чиста и чисти Кога ќе прикачите големи области на налепници, излупете ги од аглите и полека кора исклучување на хартија кога ќе се држиме до нив. Во овој процес, ако користете мека крпа за да помогне да се изедначи на налепница, тоа ќе биде подобро од рака мазна, може да биде повеќе рамен, не е лесно да создадат меурчиња. Ако го испуштите безгрижно, ве молиме кора тоа внимателно и ставете го повторно. Не се повлече на неа тешко кога ќе лупам тоа, па како да не се оштети налепница. Производи се погодни за : плочки, стакло, врати и прозорци, ноќни, соби, огледала, firewall-и, мебел, електрични апарати, пластика, метал и други мазна, рамна површина. На корисен модел има предности на едноставен, лесен и неформални комбинација, а ефектот може да се одржува во светли бои за долго време, и нема траги се оставени по солза е направен, така што ѕидовите се богати со боја и полн со бизнис! Тоа е идеално DIY декоративен производ, не се само убави, но, исто така, издржливи.

За производот

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Surelife
Спецификација:
2pcs
Стил:
Американски Стил
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
20170716003
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент