Legua Wiper ножеви за Тојота Авалон (2013-), 18+26,автомобил wiper,Boneless, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток
Новак - 44 %

Legua Wiper ножеви за Тојота Авалон (2013-), 18+26,автомобил wiper,Boneless, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Достапно за нарачка
DEN 1357.44
DEN 760.00
Достапност:


Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : За Тојота Авалон (2013-),
Големина : 18"+26"
Посебна функција : high-definition, трајни
Мила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател :
1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели
2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.
3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и Лево-Страна Диск
5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!
Меѓународни wiper големина на :
100% Вистински снимање :
Wiper компонента :
Производ предност :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :
Фабриката фото :
Производ на сертификатот :
Оригиналното пакување :
Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

За производот

Авалон-Година:
2014,2013,2015
Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
Legua
Име На Модел:
За Авалон
Објектот Ширина:
2cm
Тојота Модел:
Авалон
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Тежина:
0.36kg
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
18+26
Wiper тип:
Boneless стакло
Спецификација На Производот :
две парчиња
Фитинг БР. на Продавницата:
R-471
Автомобил Производител:
Тојота
Година:
2013-
Автомобил Направи:
За Тојота

Избор на клиент