20pcs Црна Бамбус Lip Balm Цевка 12.1 mm Празни Усна Козметички Компактен Subpackage Сад DIY Класичната Шминка Алатка 4.2 g
Новак - 7 %

20pcs Црна Бамбус Lip Balm Цевка 12.1 mm Празни Усна Козметички Компактен Subpackage Сад DIY Класичната Шминка Алатка 4.2 g

Достапно за нарачка
DEN 3167.52
DEN 2946.00
Достапност:


Црна Бамбус 12.1 mm Lip Balm Цевка Празни Усна Козметички DIY Класичната Шминка Алатка
20pcs/многу
Точка Име : Lip Balm Цевка
Капацитет : 4.2 g
Материјал : Бамбус
Внатрешниот Првенство Големина : 12.1 mm
Боја : Црна

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
ZZKHGSY
Големина:
4.2g

Избор на клиент