1 СЕТ (Лево + десно) Автомобил Стил Предни LED за Магла Светла за Магла 26150-8990B За Infiniti FX 2008-2015

1 СЕТ (Лево + десно) Автомобил Стил Предни LED за Магла Светла за Магла 26150-8990B За Infiniti FX 2008-2015

Достапно за нарачка
DEN 779.04
Достапност:

1 СЕТ (Лево + десно) Автомобил Стил Предни LED за Магла Светла за Магла 26150-8990 B За Infiniti FX 2008-2015
Внимание!!!
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Pls бидете сигурни дека OE Број и објектот слика одговара на вашиот автомобил пред да го купите
Спецификација :
1.100% сосема нов!!!
2.1 СЕТ (Лево + десно)
3.Количина : 2pc
4.Pin : 2 Pins
Функција :
1) Материјал : висок квалитет ABS & Метал заврши
2) Стабилни карактеристики, висока сигурност.
3) Лесен за инсталација и замена.
4) Калапи се направи, Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
Плаќање :
1.Поддршка директно на Али платформа да се плати
2.Кога ќе се плати, платформата треба да се ревидираат за средства.
Почекајте додека ревизија е донесен, средствата кредитираат во предвид после.
Превозот :
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
2.Нормално, откако ќе ја добиете вашата исплата, ќе го испрати пакет рок од два дена.
3.Ние ќе ви обезбедиме со најефикасен начин на транспорт.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи / давачки.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Пакување слика :
Враќање :
1. Оваа ставка вклучува една година гаранција, и ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да го вратат во рок од 30 дена.
2. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да бидат непроменети.Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса
Повратни информации :
1. Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш.
2. Ако сте задоволни со купувањето, ве молам дајте ми пет-ѕвезда пофалби.Ние ќе направиме подобро!
3. Ако не сте задоволни со купувањето, ве молиме контактирајте ме и јас ќе дадам се од себе да го реши.

За производот

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
LED PC пластика стакло
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Име На Модел:
26150-8990B 261508990B
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Malcayang
Специјални Функции:
Светла за магла LED осветлување
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.55kg
Објектот Дијаметар:
9cm

Избор на клиент