Оригиналниот N53N Плоча N53S N53SN N53SM за ASUS плоча Со 4 RAM меморија СЛОТОВИ GT550M 2GB Целосно Тестирани Совршен

Оригиналниот N53N Плоча N53S N53SN N53SM за ASUS плоча Со 4 RAM меморија СЛОТОВИ GT550M 2GB Целосно Тестирани Совршен

Достапно за нарачка
DEN 3264.00
Достапност:


Оригиналниот N53 N Плоча N53 S N53 SN N53 SM за ASUS плоча Со 4 RAM меморија СЛОТОВИ GT550 M 2 GB Целосно Тестирани Совршен

За производот

Меморија Банка:
4 DDR3 DIMM
Меморија Тип:
DDR3
Тип Socket:
PGA 989
Графичка Картичка Тип:
Не-Интегрирана
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Чипсет:
A55
Форма Фактор:
CEB
Пакет:
No
Пристаништа:
usb 2.0
Примена:
Лаптоп
Максимална Ram Капацитет:
16 GB
Меморија канал:
Еден
Број На Модел На:
N53SV 4 RAM МЕМОРИЈА СЛОТОВИ
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Објектот Состојба:
Користи
Бренд Име:
SAMXINNO
Тест:
100% тестирани ред
Гаранција:
90 дена
испорака:
Светот
Објектот Состојба:
Скоро Нови
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент