NOEBY 1 Buc Риболов Намамат 55мм/6g Квалитетна Професионална Попер Риболов Врвот Вода Мамка Вештачки VMC Treble Куки Две plugholes
Новак - 42 %

NOEBY 1 Buc Риболов Намамат 55мм/6g Квалитетна Професионална Попер Риболов Врвот Вода Мамка Вештачки VMC Treble Куки Две plugholes

Достапно за нарачка
DEN 376.80
DEN 218.00
Достапност:


1. Две plugholes наоѓа на секоја gills, предизвикува повеќе сензација, повеќе атрактивни. 2. Светлината главата и тешка нога дизајн, присутни падина лебдечки на статички. Rhythmically сечењето на линија, повеќе атрактивен за големите риби. 3. Остри и силни Франција VMC treble куки.
Превозот
1) цел ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата. Не можеме да брод на државни празници на Кина.
2) имаат обврска да соработуваат со царинската(како плаќа данок, или да обезбедуваат одредени информации) за да се добие пакет. Ние ќе не носат на косата се должи на вашиот incooperation. Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3) Превозот Време зависи од начинот На Превоз и на Растојание од различни земји.
Политика на враќање
На секое прашање,не двоумете се да контактирате со нас.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена од денот на приемот за размена или да се вратат. Враќање на ставка(и) мора да биде во оригинална состојба (не се користи на било кој начин), и со сите оригинално пакување, прирачници, и други додатоци. Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија.
Повратни информации
Кога ќе го примите објект и задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде пет-ѕвезда повратни информации.Купувањето искуство е многу корисно за други клиенти. Надевам дека ќе уживате во вашиот риболов време!

За производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
NBL 9146
Бренд Име:
NOEBY
Должина:
55 mm
Тежина:
6 g
боја:
8 Бои
кука:
vmc treble куките
Пакет:
ПВЦ пластична кутија

Избор на клиент