ЗА ЈАМАХА Tmax 530 500 CNC Течност Резервоарот Капа и Маска За Јамаха T T Max-Максимум 500 2004-2011 Tmax 530 2012 2013 2014-
Новак - 10 %

ЗА ЈАМАХА Tmax 530 500 CNC Течност Резервоарот Капа и Маска За Јамаха T T Max-Максимум 500 2004-2011 Tmax 530 2012 2013 2014-

Достапно за нарачка
DEN 575.04
DEN 517.00
Достапност:

Мотоцикл CNC Пред Течност Резервоарот Покрие Капа Материјал : CNC Алуминиум Состојба; 100% сосема нова Боја : Црна, Сина, Црвена Злато Сребро.

За производот

боја:
црна, црвена, златна, сина, сребрена
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
LK-РК-YA001
Бренд Име:
YUANQIAN
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Motobike Направи:
Јамаха
боја:
Црна/ЦРВЕНА/Gold/Сино/Сребрена
Fitment:
За Јамаха Tmax530 XP530 12-16

Избор на клиент