Frameless слика од броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4050 мостот Бруклин
Новак - 49 %

Frameless слика од броеви боја со број за дома декор платно сликарство 4050 мостот Бруклин

Достапно за нарачка
DEN 719.52
DEN 367.00
Достапност:


Точка име : Нов стил дигитални маслото од страна на броеви handpainted платно слика маслото за дневна соба дома декор 4050
Содржи : платно,пигмент,четка
Големина : 12*16inch=30*40cm,16*20inch=40*50cm
ОПИС :

За производот

Големина (Инчен):
16x20
Бренд Име:
BLINGIRD
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
8204
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
40x50
Медиум:
Пропилен

Избор на клиент