41mm Велосипед Имајќи Слушалки Запечатени Кертриџ Велосипед Делови Прстени Челик Поправка Алатка F20
Новак - 8 %

41mm Велосипед Имајќи Слушалки Запечатени Кертриџ Велосипед Делови Прстени Челик Поправка Алатка F20

Достапно за нарачка
DEN 111.36
DEN 102.00
Достапност:


100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики :
Високиот квалитет на материјалите.
Направен од челик,тоа е висок интензитет и издржливи.
Флексибилни ротација и отпор.
Инфилтрираат во тишина.
Погоден за повеќето од сите скриени,полу скриени и надворешни имајќи handset.
1 компјутер од имајќи само,други додатоци демо на сликата не се вклучени!
Спецификација :
Материјал : Имајќи Челик
Тип : 41mm
Боја : Случајни испораката,доколку купите повеќе од една,а потоа бојата што добил ќе иста или
различни бои.
Димензии : Дијаметар : 4.1 cm/1.61"
Тежина : 20g
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) :
1 x Велосипед Имајќи

За производот

Бренд Име:
QILEJVS
Материјал:
имајќи челик
Висина:
Други
Создаден Diamete:
4.1 cm
Надворешен дијаметар:
4.1 cm
Тежина:
20g
Број На Модел На:
2SS100070
Големина:
41mm

Избор на клиент