Лето Гроздобер Памук, Лен Лабава Ракави Вест Фустани, Модни Печатени Шпагети Рака Секојдневен Фустан Наметка Vestido

Лето Гроздобер Памук, Лен Лабава Ракави Вест Фустани, Модни Печатени Шпагети Рака Секојдневен Фустан Наметка Vestido

Достапно за нарачка
DEN 876.00
Достапност:


За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
WQ070
Бренд Име:
CULTISEED
Sleeve Стил:
Резервоар
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Стил:
Краток
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
пред да летаат:
Pullover
облека дизајнерски детали:
Печати
Здолниште тип:
голема дното тип
компонента содржина:
51% ( лого ) - 70% ( лого )
Комбинација форма:
Посебна
Ткаенини:
Други
тенка ( 12 игла ):
голема дното тип
Половината Тип:
лабава-waisted

Избор на клиент