F006 1-1/4 BSP Проток на Вода Сензор Сала Проток Сензор Switch Проток Метар Flowmeter Вода Контрола Контра DN32 1-120L/мин

F006 1-1/4 BSP Проток на Вода Сензор Сала Проток Сензор Switch Проток Метар Flowmeter Вода Контрола Контра DN32 1-120L/мин

Достапно за нарачка
DEN 670.56
Достапност:

Answer : ___________________________ Note :
1)забрането е да се Драматично влијание или хемиската ерозија
2)забрането е да се фрли или судир
3)На температура од Медиум не треба да биде повеќе од 120 степени
Опис :
1.Тема : 1-1/4" BSP
2.Појдовни Жица :
1) Црвена Жица ВО Поврзете на +
2) Жолта Жица НАДВОР Сигнал Излез
3) Црна Жица GND Поврзете се на -
4) Зелена Жица Р Температура Смисла(не Може да вклучуваат)
Фреквенција : F=0.45*Q(L/Min)
Протокот спектар : 1-120 L/мин
Дозволувајќи им на притисок : 2.0 Mpa

За производот

DIY Материјали:
Водовод

Избор на клиент