Везана за везови Поставите DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Розова Лале Цвеќиња
Новак - 20 %

Везана за везови Поставите DIY DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Розова Лале Цвеќиња

Достапно за нарачка
DEN 3077.76
DEN 2462.00
Достапност:

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Без половина бода или назад крои. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ова е еден нов и неотворена заврши СМЕТА crossstitch полнење на тема "Розова Лале Цвеќиња". Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Во нашата Taobao продавница има продадено во последниве години е еден илјади крстот бод за полнење, што некои клиенти се стави нивната заврши работи за нас преку Интернет, ова се само дел од неа.
Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Розова Лале Цвеќиња Од : М&W E-commerce, Inc . Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Бода : 300w x 200h Големина : 21" x 14" (54. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida x-бод ткаенина, Црно-Бел PDF Шема на табелата со Симболи, колор-кодирани тема палета и конец сепаратор со presorted 6-насоки памук везови конец, игла и заврши и англиски инструкции ~ Сè што треба да се заврши овој Крст Бод проект!
Ова е крстот бод го заврши шоуто.3 cm) Бои : 88 (се искачила за DMC конец); користи цврсти конец бои, Сите конци се полни Бода. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Стил:
Европа
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација

Избор на клиент