Нова Продажба Вистински Italina Обетки за жените Злато-Боја Мода Студ Обетки циркони
Новак - 10 %

Нова Продажба Вистински Italina Обетки за жените Злато-Боја Мода Студ Обетки циркони

Достапно за нарачка
DEN 219.84
DEN 198.00
Достапност:


MOQ 1pair Големина 14*6mm Тежина 3g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/Федекс/ТНТ/UPS/EMS време на Испорака во Рамките на 3-7days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

За производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
VQYSKO
Број На Модел На:
EU1077
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
22*8.5mm
Пакет:
1pair во мали oppbag,50pair во голема oppbag
Тежина:
5.5g
Стил:
Романтични

Избор на клиент