10pcs/многу 15ml празна шише парфем стакло refillable parfum спреј шише козметички стаклено шише пакување ампули трговија на големо
Новак - 6 %

10pcs/многу 15ml празна шише парфем стакло refillable parfum спреј шише козметички стаклено шише пакување ампули трговија на

Достапно за нарачка
DEN 859.20
DEN 808.00
Достапност:


10pcs/многу
Вкупно 6colors : бургундија,виолетова,топла розова,злато,аква сина,црна
Тежина : 52g/pc
Испрати Мешавина Боја!

За производот

Спецификации:
15ml
боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
sambette
Број На Модел На:
BH0052
Големина:
15ml
Материјал:
Стакло
Големина:
15ml

Избор на клиент