Класичен Американски Стил Paisley Жакард Ткаени Внатрешни работи Тапацир Троседот Мебел Ткаенини 140cm Ширина Продаваат од страна метри

Класичен Американски Стил Paisley Жакард Ткаени Внатрешни работи Тапацир Троседот Мебел Ткаенини 140cm Ширина Продаваат од страна

Достапно за нарачка
DEN 671.52
Достапност:

Точка Име : Жакард Полиестер Плетени Ткаенини Ткаенини : Многу Мека Текстура & Средна Тежина Ткаенина за Употреба : Дома-оркестарот,Троседот,Чаир,Тапацир,Перници Содржина : Полиестер 100% Ширина : 140cm Тежина : околу 600g/m Боја Опции : Сина Тон(#F1261-9 D) Кафена Боја(#F1261-10 D) Црна Боја(#F1261-7 D)
Единечната цена за 1 метар од ткаенина Измијте Настава : Нежно Машина за Миење Ладно 1-5 cm грешка ќе биде дозволено поради прирачник за мерење Фото Боја : Компјутерски монитори се разликуваат во боја на екранот во Боја сенка : Боја може да варира од различни боење многу ткаенини или предиво Чувајте се далеку од Пожар
Пакет Содржи : Ткаенина + Поли торба спакувани Секој објект ќе биде наплатен товар и тој се пресметува според неговата тежина или димензија Превозот надвор време : noramlly ја за 4-7 дена (ќе ги советува ако повеќе дена ќе бидат потребни) За брза испорака,и ПРОЗОРЦИ/DHL/Федекс/ТНТ/Aramex се достапни,ве молиме истрага со продавачот на добивка(вкл.Обичај на добивка,ДДВ итн.) може да ви биде наплатена во некои земји според нивната прописи Купувачите треба да биде одговорен за царина ако постои било ве Молиме да бидете трпеливи да се чека за пратката е пристигнување и контактирајте со нас iof има било какви прашања во врска со следење ве Молиме да дадете пет ѕвезди повратни информации доколку вашиот сте задоволни со нашата служба и proudcts Уживаат во шопинг и се очекува следната посета
метар метар метар метар метар метар метар

За производот

Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
N/A
Функција:
Абразија-Отпорен На
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
140 cm
Бренд Име:
Hinyeatex
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
N/A
Плетени Тип:
N/A
Тип:
Тапацир Ткаенина
повторете:
H74cm x V54cm
Содржина:
100% Полиестер

Избор на клиент