2018 LED Трепка Гитара Ѓердан Приврзоци Деца Блескав светне Накит за Подарок Сјајот Партија Материјали Божиќ Navidad Нова Година

2018 LED Трепка Гитара Ѓердан Приврзоци Деца Блескав светне Накит за Подарок Сјајот Партија Материјали Божиќ Navidad Нова Година

Достапно за нарачка
DEN 2395.20
Достапност:


Напојува со AG13 копчето батерии ( Вклучени )
Бои : Случајни Бои ( mabye се разликуваат поради различните batchs )
Функција 100% Сосема НОВ и Висок Квалитет на Партијата Ѓердан Приврзоци
Осветлете Трепка Гитара Форма со Led диоди се диви led светло до додатоци Ден или Ноќ!
Ѓердан Приврзоци Привлечат Тони на Вниманието Насекаде и да Одите!
Во текот на Ноќта, Пак на Led диодите за Инстант Забава.
Гитара боја можеби е различна од сликата, поради различни серија на производ .
Спецификација
Напојува со AG13 копчето батерии ( Вклучени )
Материјал : Пластични & електрони
Бои : Случајни Бои ( mabye се разликуваат поради различните batchs )
Лесно за работа, само притисни копче за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

За производот

Број На Модел На:
ѓердан приврзоци
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Блескав Време:
5h
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Ѓердан
BM:
DHBZ8-43

Избор на клиент