JIOROMY Деца Момчиња Облека Поставува Бебе Момчиња Врвот + Шорцеви Лето Поставите Деца Деца Тренерки Облека Спорт Одговараат на Сет
Новак - 40 %

JIOROMY Деца Момчиња Облека Поставува Бебе Момчиња Врвот + Шорцеви Лето Поставите Деца Деца Тренерки Облека Спорт Одговараат

Достапно за нарачка
DEN 551.04
DEN 331.00
Достапност:


За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Број На Модел На:
300406
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
AiLe Зајакот
Sleeve Стил:
Редовни
Возрасна Група:
Бебе млади деца (1 ~ 3 години, 80 ~ 100 см)
Боја:
Бела, светло сина, светло зелена
надвор должина:
7 минути на панталони
Главните состојки ткаенина:
Памук
Број на пакети:
две-парче облека
Се применуваат за родова:
Машки
За сезоната:
Лето
надвор од ракав:
Кратко Sleeve
Стил:
европа и америка

Избор на клиент