10pcs/многу 10*14cm Кралска Сина Јута Вреќа Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Лен Торба Козметички Накит Додатоци Пакување Кеси
Новак - 12 %

10pcs/многу 10*14cm Кралска Сина Јута Вреќа Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Лен Торба Козметички Накит Додатоци Пакување

Достапно за нарачка
DEN 228.96
DEN 202.00
Достапност:


Опис
Објектот Количина
10 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Јута Вреќа 004
Објектот Материјали
Јута
Главната Боја
Кралска Сина
Објектот Appox Големина
10x14 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
10pcs/многу 10*14cm Кралска Сина Јута Вреќа Drawstring Подарок Торба Темјан Складирање Лен Торба Козметички Накит Додатоци Пакување Кеси

За производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Должина:
14cm
Објектот Тежина:
10g
Објектот Ширина:
10cm
Производ Карактеристики:
Јута Drawstring Пошта
Објектот Висина:
14cm
Број На Модел На:
Јута Кеси 004
Големина на:
10X14mm
боја:
кралска сина
Материјал:
јута
Користат за:
Накит/Подарок Пакување
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент