тест многу добар производ 216-0842015 216 0842015 bga чип reball со топки IC чипови

тест многу добар производ 216-0842015 216 0842015 bga чип reball со топки IC чипови

Достапно за нарачка
DEN 960.00
Достапност:За производот

Тип:
Вози IC
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Состојба:
Користи
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Број На Модел На:
216-0842015
Пакет:
BGA

Избор на клиент