DEE Декорација Додатоци за Тојота Alphard Vellfire 2015 Година Задните Пред Магла Светилка Светлина ABS Хром Намали Рамка Налепница Ремонтирам
Новак - 20 %

DEE Декорација Додатоци за Тојота Alphard Vellfire 2015 Година Задните Пред Магла Светилка Светлина ABS Хром Намали Рамка

Достапно за нарачка
DEN 2678.40
DEN 2143.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
категорија:
3D
Објектот Висина:
4inch
Име На Модел:
LX510
Бренд Име:
DEE
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Должина:
6inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел:
Други
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Ширина:
4inch

Избор на клиент